Vianočné benefičné mestečko FEM

Vážené kolegyne, vážení kolegovia,

ako už býva zvykom, mesiac december a adventné obdobie sa na FEMke spája s Vianočným mestečkom a vianočnou benefíciou. Toto milé FEMkárske podujatie sa uskutoční v stredu, 6. decembra 2023, práve na deň Mikuláša.

V tento deň prebehnú hlavné aktivity v priestoroch pavilónu S – v posluchárni S 01 bude zriadené „Vianočné mestečko“ so stromčekom a predajnými stánkami, kde bude v ponuke rôzny vianočný tovar a vy si môžete niečo kúpiť, prípadne prispieť na benefíciu. Okrem toho budú v budove aj pred budovou S k dispozícii ďalšie stánky s kávou, pečivom a občerstvením. Atmosféru spríjemnia aj DJ-ovia.

Súčasťou programu bude aj privítanie hostí a podporovateľov benefície, medzi ktorými by mali byť nitrianski hokejisti a zástupcovia inštitúcií, ktorí sa s nami spojili pre účely benefície. Oficiálne stretnutie s nimi a predstavenie benefície plánujeme o 15:00 hod.

Naše vianočné benefičné mestečko je spojené aj Mikulášskym charitatívnym behom pre Oliverka. Beh začína o 17.15 h a môžete sa na neho registrovať a zúčastniť aj v prípade, ak plánujete iba symbolicky zabehnúť nejakých pár metrov (registračný poplatok 10 EUR ide celý na benefíciu). Link na registráciu je tu.

Veríme, že sa Vianočné mestečko FEM a jeho myšlienka stretne so záujmom zamestnancov univerzity, študentov a širokej verejnosti. Akcia končí o 22:00 hod.

Tešíme sa na stretnutie s Vami niekde v uličkách Vianočného mestečka FEM :)

Vedenie FEM SPU v Nitre

Ísť späť