Vianočná FEM

Tohtoročná akcia "Vianočná FEM" začala už počas víkendu, kedy boli prostredníctvom facebooku a instagramu oslovení študenti FEM, aby priniesli radosť pod vianočné stromčeky v detských domovoch a vybrali si dieťa, ktoré obdarujú. Táto akcia mala veľký úspech a naši FEMkári dokázali v priebehu 3 dní splniť želania pre 74 detí z troch detských domovov. Podľa zoznamu želaní teraz kupujú darčeky a posielajú k nám na fakultu, odkiaľ 15. decembra poputujú do detských domovov.
 
Okrem toho, 15. decembra bude na FEM aspoň trošku vianočne. Vo vestibule bude hrať vianočná hudba a k Vám na katedry prinesieme od 9:00 balíčky krásne a hygienicky zabalených donatov spolu s nealko nápojom. Takže kto bude v tom čase na fakulte, bude mať ku káve sladkú pochúťku a aspoň takýmto spôsobom si v rámci nariadených hygienickým opatrení urobíme na fakulte malú vianočnú atmosféru. Pracoviská KSV a CPPP pozývame na FEM prevziať si donaty, resp. v prípade záujmu si v zasadačkách FEM môžu posedieť a dať si k nim kávičku. KE a KJ poprosím, aby prišiel niekto za katedru donaty prevziať.
 
Do tretice, súčasťou Vianočnej FEM je výzva na zbieranie plyšákov, ktorých 15. decembra "posadíme" do posluchárne S-01, aby sme vytvorili atmosféru pre veselé fotografie z našej FEMky, ktoré určite potešia študentov, ale aj ostatných. Po "fotoakcii" plyšákov pribalíme k zásielkám pre detské domovy. Ak teda aj Vy a Vaše deti majú plyšákov, ktorí už sedia v kúte a nikto sa s nimi nehrá, môžete ich do 15. decembra dopoludnia priniesť na dekanát FEM (alebo odovzdať pri preberaní donatov).
 
Veríme, že sa Vám náš Vianočný deň FEM páči, či už atmosférou (ak budete v práci) alebo nápadom a myšlienkou. K akcii sa pripája aj spoločnosť Nestlé, verím, že sa pripoja aj viacerí z Vás a ak máte chuť pridať niečo k darčekom pre deti od 3 - 26 rokov (lebo sú tam aj nejakí vysokoškoláci), budeme sa tešiť.
 
Prajem Vám všetkým pekný deň,
Elena Horská
 

Späť