Výberová prednáška CSR aktivity v spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko, a. s.

Katedra manažmentu v spolupráci s firmou Plzeňský Prazdroj Slovensko, a. s. dňa 2.12.2020 o 11,00 h organizuje vrámci predmetu Medzinárodný manažment a podnikanie výberovú prednášku na tému: CSR aktivity v spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko, a. s.

Cieľom prednášky je nielen poukázať na spoločenskú zodpovednosť firmy Plzeňský Prazdroj Slovensko, a. s. a zároveň prepojiť teóriu s praxou. Prednáška je určená nielen študentom Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre na dennej a externej forme štúdia, ale aj doktorandom, ktorí majú v tomto akademickom roku absolvovať predmet Medzinárodné podnikanie. Prednáška je relevantná k študijnému odboru Ekonómia a manažment.

Pripojení budú len študenti a doktorandi, ktorí k tomu majú prístup. V prípade záujmu ďalších študentov z FEM SPU v Nitre je potrebné najneskôr 02.12.2020 do 10,00 h kontaktovať Ing. Borisa Rumanka na xrumanko@uniag.sk.

Odborní garanti:

prof.h.c. doc. Ing. Monika Hudáková, MBA, PhD. - Garant predmetov: Medzinárodný manažment a podnikanie; Manažment rozvoja agroturizmu a vidieckeho turizmu a Medzinárodné podnikanie.

doc. Ing. Radovan Savov, PhD.— prodekan pre strategický rozvoj a spoluprácu s praxou.

Ing. Jana Kozáková, PhD. - odborný asistent, Katedra manažmentu

Ing. Boris Rumanko - technická spolupráca, doktorand Katedra manažmentu.