POZVÁNKA na Microsoft webinár pre univerzity: Univerzita riadená dátami – business intelligence a reporting v univerzitnom prostredí

Čím dalej tým viac univerzít si uvedomuje dôležitosť správného využívania dát pre informované a strategické rozhodovanie. Jednoducho povedané, univerzity hľadajú spôsoby, ako využiť dáta, ktoré majú k dispozícii, ako ich prepojiť s ďalšími zdrojmi dát a ako výstupy využiť pri ich každodennej činnosti a rozhodovaní.

Radi by sme Vás preto pozvali na spoločný webinár spoločnosti Microsoft a dolphin consulting, ktorý bude 22.6 od 10h do 12:30. V rámci webinára sa budeme venovať oblasti dátovej analytiky, business intelligence, reportingu a ich využiteľnosti vo vysokoškolskom prostredí. Tešit sa môžete na skúsenosti jednotlivých univerzít a ukážku reportingu v oblasti študijnej (ne)úspešnosti, vedy a výskumu, financií, publikačnej činnosti a mnoho dalšieho.

Detailne sa zameriame na tieto témy:

1. Úvod - univerzita riadená dátami
  2. Analýza študijnej (ne)úspešnosti
  3. Reporty pre financie a personalistiku
  4. Dáta o publikáciách, grantoch a dalšie externé zdroje
  5. Prijímacie konanie & počty študentov & mobilita
  6. Automatizácia generovania výročných správ
  7. Integrácia dát pomocou etl frameworku
  8. Dostupná a jednoduchá analýza dát v power bi
  9. Využitie a financovanie azure pre dátové sklady
  10. Budúca vízia  - moderovaná diskusia

Webinár bude prebiehať cez Microsoft Teams. Pripojiť sa môžete cez odkaz uvedený nižšie.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Click here to join the meeting

Microsoft EDU tím & dolphin consulting