Vianočný deň FEM SPU v Nitre

Milí študenti, zamestnanci, rodinní príslušníci, priatelia, známi aj neznámi,

opäť k nám prichádza to najkrajšie obdobie v roku a to Vianoce. Je nám veľkým potešením Vás touto cestou pozvať na 1. ročník benefičnej vianočnej akcie, vianočných trhov spojených so sviatkom sv. Mikuláša.

Už 04.12.2019 v čase od 9:00 do 18:00 sa môžete tešiť na výbornú hudbu, kulinárske vianočné špecialitky, voňavý vianočný punč ako aj dobroty z iných kútov sveta. Čaká na Vás kopa dobrej zábavy, jedla a stánkov s rozličným tovarom. Príďte sa zabaviť s Vašimi priateľmi, rodinou a užite si vianočnú atmosféru plnú vôni, chutí a pohody. Zároveň touto cestou pomôžete prispieť na dobrú vec. Celý výťažok z predaja vo vianočnom mestečku FEM bude venovaný na detskú onkológiu a odborné učilište v Bratislave so žiakmi s telesným postihnutím.

Vianočné mestečko FEM sa bude rozprestierať v areáli FEM SPU, vo vonkajších aj vnútorných priestoroch. O 14-tej hodine bude prebiehať slávnostné otvorenie, ktoré sa bude konať pod záštitou pani dekanky prof. Eleny Horskej s podporou významných osobností. Neodmysliteľnou súčasťou otvorenia bude rozsvietenie vianočného stromčeka spojené s kultúrnym programom.

Náš program však vianočným mestečkom nekončí!
Od 20:00 do 4:00 bude prebiehať Vianočná veselica v Lune na Mostnej ulici v Nitre. Počas zábavy si môžete odskočiť o polnoci na polnočnú sváču do Shortie a pre tých, ktorí vydržia až do 4-tej budú v Shortie pripravené aj skoré raňajky.

Tešíme sa na Vás a budeme radi ak dáte o nás vedieť aj Vaším priateľom.
Sledujte FB a Instagram a dozviete sa ešte viac :)