Program AGRIMBA má nových absolventov

Dňa 26.6.2020 sa uskutočnili obhajoby záverečných projektov študentov programu Agribusiness and Commerce, ktorý je zastrešovaný partnerskou univerzitou Wageningen University v Holandsku.

Komisia v zložení Dr.h.c. prof. Ing. Peter  Bielik, PhD., prof.h.c. doc. Ing. Natália Turčeková, PhD., Doc. Mgr. Ing. Danka Moravčíková, PhD., Doc. Mgr. Ing. Ondrej Beňuš, PhD., pod vedením dekanky Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre, Dr.h.c. prof. Dr. Ing. Eleny Horskej, bola zastrešená  aj odborníkmi zo zahraničia (Assoc. prof. Henrietta Nagy, PhD., Tomori Pál College, Maďarsko) a praxe (Ing. Oľga Lajdová, PhD.).

S potešením  môžeme oznámiť, že tento rok má program Agribusiness and Commerce deväť nových absolventov z domova i zahraničia. Všetkým tohtoročným absolventom by sme chceli touto cestou zablahoželať v mene celého vedenia programu a pedagogického kolektívu FEM a partnerských inštitúcií. Prajeme im veľa úspechov v ich ďalšom kariérnom raste s využitím nových poznatkov, ktoré nadobudli počas štúdia v rámci nášho programu.

Noví záujemcovia o program môžu kontaktovať sekretára MBA doc. Ing. Mgr. Ondreja Beňuša mailom: mba@uniag.sk.