Marketér roku po 13. krát patrí našim študentom

Česká marketingová spoločnosť vyhlasuje už 13 rokov súťaž o titul „Marketér roku 2017“, nad ktorou prevzala záštitu osobnosť svetového marketingu - prof. Philip Kotler. Celú organizáciu zabezpečuje doc. Jitka Vysekalová, ktorá tento rok oslovila aj našu fakultu a študentov.

Hlavným cieľom súťaže je prispievať k rozvoju marketingu v Česku, popularizovať výrazné osobnosti  odborov a vyzdvihnúť ich odbornú úroveň. Aj tohto ročný ročník sa zameral na hodnotenie prínosu konkrétnych marketingových projektov. Jeho súčasťou je aj kategória pre vysokoškolských študentov, nazývaná „Mladý delfín“. Tento rok bola téma „Jak úspěšně komunikovat české výrobky na tuzemském trhu“. Veľkým úspechom je to, že sa do súťaže mohli zapojiť prvý krát slovenskí študenti a o to viac, že získali aj prvé miesto.

Naši 2 študenti z OBP: Ján Milan & Patrik Mazan a 1 doktorandka z Katedry marketingu a obchodu: Ing. Michaela Šugrová si 17.5.2018 v Prahe prišli prevziať ako prví Slováci v Čechách PRVÉ miesto v ocenení Mladý delfín. Pri ocenení ich sprevádzala Ing. Johana Paluchová z Katedry marketingu a obchodu FEM, SPU v Nitre.

Srdečne gratulujeme všetkým trom študentom za najlepšiu prácu. Naša FEM je na Vás hrdá, teší sa a ďakuje za propagáciu a praje veľa úspechov a benefitov plynúcich z ocenenia Mladý delfín.

Autorka článku: Ing. Johana Paluchová, PhD.