Ocenenie absolventov z roku 1960

Pri príležitosti 60. výročia založenia fakulty ocenila dekanka FEM, prof. Horská ďakovným listom absolventov z roku 1960. Boli to prví absolventi, ktorí prestúpili na Prevádzkovo-ekonomickú fakultu zo zootechnickej fakulty, nakoľko im do programu boli pridané ekonomické predmety. Ocenenie sa uskutočnilo počas rokovania vedeckej rady FEM SPU v Nitre dňa 19. novembra 2019. Ocenení boli zhodou okolností naši bývalí kolegovia, prof. Jozef Hrubý a prof. Rudolf Grófik. Prof. Hrubý priniesol aj svoj vysokoškolský diplom, niektoré významné publikácie a v krátkom príhovore nás preniesol do rokov jeho štúdia a pôsobenia na našej fakulte.

Na zasadnutí vedeckej rady boli odovzdané ďakovné listy aj prof. Nagyovej, doc. Fandelovi, prof. Kuzmovi a doc. Paškovi, ktorí sa nemohli zúčastniť oficiálnych osláv založenia fakulty a prevziať si ďakovný list počas slávnostného spoločenského programu.

Všetkým oceneným ďakujeme za celoživotný prínos pre rozvoj fakulty a prajeme pevné zdravie a všetko dobré.

Autor: Dr.h.c. prof. Dr. Ing. Elena Horska

Fotogaléria (Ing. Tomáš Poláčik)